Poznaj naszą firmę

O PRODUCENCIE

Firma Alkazar powstała w 1993r.


Początkowo naszą specjalizacją była dystrybucja okien PCV.

W odpowiedzi na zmiany zachodzące na rynku oraz zmieniające się potrzeby klientów zaczęliśmy stopniowo rozszerzać naszą ofertę o okna z drewna, następnie o zewnętrzne rolety z aluminium oraz wrota garażowe.

W 2012 roku rozpoczęliśmy produkcję okiennic aluminiowych, która to z biegiem czasu stała się główną specjalizacją naszej firmy.

Wykonywane z kształtowników aluminiowych okiennice zachowują dużą sztywność, a jednocześnie są lekkie.

Okiennice aluminiowe od ponad dekady są głównym produktem oferowanym przez firmę ALKAZAR.

Produkcja i montaż okiennic to obecnie działalność firmy, która nie ogranicza się tylko do obsługi rynku krajowego. Jakość wykonania naszych produktów została doceniona również poza granicami Polski w krajach takich jak Niemcy, Francja, Włochy czy Szwajcaria gdzie nasza firma z powodzeniem konkuruje z rodzimymi przedsiębiorstwami z branży.

Produkujemy kilka rodzajów okiennic. Są to okiennice otwierane tradycyjnie, dekoracyjne, przesuwane oraz harmonijkowe. Nasze produkty cieszą się dużą popularnością, ze względu na wysoką jakość wykonania. Nie bez znaczenia istotną kwestią jest fachowe doradztwo zespołu o wieloletnim doświadczeniu, który udało się stworzyć od 1993 roku.

Jako producent okiennic nie chcemy ograniczać się jedynie do realizacji zamówień naszych klientów. Staramy się doradzać i służyć Wam pomocą na wszystkich etapach naszej współpracy. Z racji, że każdy z Państwa ma inne potrzeby i wymagania staramy się do każdego zamówienia podchodzić indywidualnie. Każdorazowo próbujemy znaleźć optymalne rozwiązania systemowe i techniczne, które będą najbardziej korzystne w danym przypadku.

DOŚWIADCZENIE
Najważniejsze jest dla nas zaufanie jakim nas Państwo obdarzacie powierzając nam udział w misji jaką jest kształtowanie otoczenia Waszego miru domowego.

Odzwierciedleniem tego są chociażby nasze osiągnięcia. Firma ALKAZAR została wyróżniona Nagrodą „Diament Stolarki” przyznaną w dwóch edycjach tego plebiscytu z rzędu - w 2014 i 2015 roku.

Jako producent okiennic nie mamy sprecyzowanego „szablonowego” odbiorcy. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak również przedsiębiorstwami. Są to firmy handlowe, budowlane czy remontowo-wykończeniowe, ale też architekci, czy inwestorzy indywidualni. Bez względu na to, którym z nich Państwo jesteście postaramy się zaproponować rozwiązania nie tylko w pełni funkcjonalne, ale i estetyczne.
Dynamika rynku i zmieniających się trendów sprawiają, że nieustannie szkolimy się i poszerzamy kompetencje. Podążanie z duchem czasu oraz ciągły rozwój stoi bowiem na czele priorytetów naszej firmy. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować optymalne rozwiązania, wdrożyć je w życie i stworzyć bezpieczne, w pełni funkcjonalne i komfortowe aranżacje okienne.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

+48 508 273 154


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI