o nas

Okiennice aluminiowe

Witaj

Nasze produkty

Okiennice otwierane

Tradycyjne chroniące przede wszystkim przed nadmiernym nasłonecznieniem

Okiennice przesuwne

Doskonałe do realizacji nowatorskich wizji architektonicznych

Okiennice składane

Skrzydła przesuwają się na prowadnicach i składają na jedną lub dwie strony

O nas

FHU Alkazar – Szeroki wybór okiennic aluminiowych

Początki działalności naszej firmy – FHU ALKAZAR- sięgają 1993r, kiedy to rozpoczęliśmy dystrybucję okien PCV. Z czasem rozszerzyliśmy ją o okna drewniane, rolety aluminiowe zewnętrzne i wrota garażowe.

W roku 2006 postanowiliśmy rozpocząć produkcję rolet zewnętrznych, co okazało się bardzo dobrą decyzją; na tyle udaną, że w roku 2011 mieliśmy szansę rozszerzyć naszą działalność o produkcję okiennic aluminiowych, których bazą są kształtowniki aluminiowe o dużej sztywności. Obecnie produkcja okiennic aluminiowych jest główną dziedziną naszej działalności. Odbiorcami naszych wyrobów są klienci indywidualni oraz firmy z Niemiec, Francji, Włoch, Szwajcarii i oczywiście Polski.

Naszym głównym priorytetem jest zawsze zadowolenie Klientów. Z tego też powodu służymy profesjonalnym doradztwem na wszystkich płaszczyznach naszych realizacji. Zawsze proponujemy najkorzystniejsze rozwiązania systemowe i techniczne, które pomogą Państwu w podjęciu trafnych decyzji. Oferujemy Państwu tylko profesjonalne produkty o sprawdzonej i udowodnionej jakości.

Zachęcamy do zainteresowania się naszą ofertą, która jest bardzo wszechstronna. Produkujemy każdy rodzaj okiennic – od dekoracyjnych poprzez tradycyjnie otwierane do technicznie skomplikowanych okiennic przesuwnych na 1, 2 lub 3 szynach.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem w produkcji i sprzedaży okiennic aluminiowych, staramy się zawsze służyć wszystkim naszym klientom profesjonalnym wsparciem na każdym etapie współpracy. Oferujemy kompleksową pomoc i doradztwo przy wyborze najkorzystniejszych rozwiązań.

Zachęcamy zarówno klientów indywidualnych jak i architektów, inwestorów, firmy handlowe i montażowe do kontaktu z naszą firmą w celu wybrania właściwych rozwiązań zarówno pod względem technicznym jak i ekonomicznym.

Jesteśmy laureatami nagrody Diament Stolarki 2014 i 2015

Nasze realizacje

Polska, Niemcy, Francja, UK – właśnie tam znajdziecie nasze okiennice

Zapytaj o ofertę

Skontaktuj się z nami



FHU Alkazar ul. Bobrowa 69

99-420 Łyszkowice, Polska NIP 726-00-18-934

+48 509 035 975

+48 508 273 154