OKIENNICE KLASYCZNE

W naszej ofercie znajdują się obecnie m.in. tradycyjne okiennice otwierane. Są one najbardziej popularnymi okiennicami lecz stosowane są również w rewitalizowanych budynkach, dla których ważne jest zachowanie zarówno klasycznego stylu jak i oryginalnego wyglądu z minionych epok. Okiennice mogą być wykonane zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz domu, a ich szlachetne i niezmienne linie zachwycają swoim wyglądem. Można powiedzieć, że nadają przy tym budynkom – na których zostały zamontowane – wręcz baśniowego charakteru.

OKIENNICE OTWIERANE

Dostępne są w wersjach z lamelami stałymi, ruchomymi, trapezowymi, deską czy panelem. Można w nich zastosować również poprzeczki, a te są dostępne w wymiarach 60mm, 80 mm i 130 mm. Okiennice otwierane mogą być montowane za zawiasach do ściany - zakrywając otwór okienny bądź licując się ze ścianą. Dodatkową możliwością jest zastosowanie w okiennicach otwieranych specjalnej ramy. Rama osadzona jest na zewnątrz wnęki okiennej i zakrywa ją z trzech stron, a do niej montowane są skrzydła okiennicy. Takie rustykalne rozwiązanie dedykowane jest przede wszystkim dla starych zabytkowych kamienic czy dworków lub budownictwa jednorodzinnego stylizowanego na retro.

OKIENNICE W RAMIE

Okiennice otwierane klasycznie mogą być osadzone również na eleganckiej ramie. Rama mocowana jest we wnęce okiennej i zakrywa jej obwód z trzech stron. W zależności od potrzeb dostępne są ramy o większej jak i mniejszej głębokości. Dzięki temu całość nabiera wyjątkowo szlachetnego wyglądu. Okiennice klasyczne skutecznie chronią przed promieniami słońca będąc jednocześnie wspaniałym elementem zdobiącym front budynku.

Masz pytania?
Zapraszamy do kontaktu

+48 508 273 154


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI